Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.
Pırlanta Diş Kliniği İstanbul

Hakkımızda

Pırlanta Diş Kliniği: Türkiye’deki Önde Gelen Diş Bakım Kliniğiniz Pırlanta Diş Kliniği Istanbul’a hoş geldiniz, olağanüstü diş bakımının Türkiye’nin kalbinde eşsiz uzmanlıkla buluştuğu yer. Kliniğimizde, keskin ve özenle sunulan geniş bir yelpazede ileri teknolojiye dayalı diş tedavilerinden gurur duyuyoruz.

 

Neden Pırlanta Diş Kliniği Tercih Etmelisiniz:

 

  • Diş Hekimliğinde Mükemmellik: Deneyimli ve yetenekli diş profesyonellerinden oluşan ekibimiz, en üst düzey diş hizmetlerini sunmaya adanmıştır. Rutin kontrollerden ileri kozmetik prosedürlere kadar, oral sağlık alanında her yönüyle mükemmelliği hedefliyoruz.
  • Gelişmiş Tesisler: Pırlanta Dental Clinic Istanbul, en son diş teknolojileri ile donatılmıştır, böylece hastalarımız en yüksek standartta bakım alır. Modern tesislerimiz, herkes için rahat ve davetkar bir ortam yaratır.
  • Kişiye Özel Tedavi Planları: Her hastanın benzersiz olduğunun farkındayız ve tedavi planlarımızı bireysel ihtiyaçlara göre uyarlıyoruz. Koruyucu bakım, restoratif tedaviler veya kozmetik iyileştirmeler gereksinimlerinize bağlı olarak, ekibimiz diş sağlığınıza kişiselleştirilmiş bir yaklaşım oluşturmak için adanmıştır.
  • Gelişmiş Kozmetik Diş Hekimliği: Pırlanta Dental Clinic Istanbul, gülüş tasarımları, diş beyazlatma ve porselen kaplamalar dahil olmak üzere gelişmiş kozmetik diş hekimliğinde uzmanlaşmıştır. Özgüven dolu bir gülümsemenin dönüştürücü gücüne inanıyoruz ve estetik sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.
  • Hasta Merkezli Yaklaşım: Rahatınız ve refahınız önceliğimizdir. Endişelerinizi dinlemek, tedavi seçeneklerini detaylı bir şekilde açıklamak ve diş yolculuğunuz boyunca bilgilendirilmiş ve rahat hissetmenizi sağlamak için zaman ayırıyoruz.
  • Maltepe’de Konforlu Konum: Canlı İstanbul’un merkezinde bulunan Maltepe’deki kliniğimiz kolayca ulaşılabilir konumdadır, böylece diş ziyaretleriniz rahat ve stressiz olur.
Cansu B.
Cansu B.
Read More
Tavsiye üzerine özellikle Diş Hekimi Volkan KAYA'ya tedavi olmaya geldim. Hizmet kalitesi çok profesyoneldi. Gerek güler yüzlülük, gerek disiplin, gerek işindeki tecrübe, gerek titizlik olsun son derece memnun kaldım. İmplant, kanal tedavi, dolgu ve diş beyazlatma işlemlerimi başarılı ve titiz bir şekilde tamamladı. Ayrıca kliniğin çok temiz, ferah, steril ortama sahip olması ve ekip arkadaşlarının oldukça güler yüzlü, samimi ve sıcak olmaları da takdir ettiğim diğer niteliklerdir. Kesinlikle tavsiye ediyorum, herşey için de teşekkürler.. Başarılarınız daim olsun.
Turgut Ali A.
Turgut Ali A.
Read More
Dt Dilara Hanım kendisine kendim ve eşim adına çok ama çok teşekkür ederim bugün kendisiyle tanıştık ve akabinde diş temizliğimizi yaptı.Davranışı olsun işine hakimiyetini olsun candan ve sevecen tavrı olsun karşısındaki hastasına güven veriyo böyle dişçilere ihtiyacımız var paraya değil mesleğine saygı duyuyor tekrar teşekkür ederiz ellerinize sağlık hocam.en kısa zamanda görüşmek üzere
Rojin Y.
Rojin Y.
Read More
Dişçi fobisi olan bir insanım yıllarca bu yüzden tedavi olmayı reddettim , o koltuğu görünce aklıma sadece eski tecrübelerim ve deneyimsiz diş hekimlerinin yaptığı tedavi planları aklıma geliyordu , burada Dt Dilara hanım ile tanıştım , inanılmaz güven verici bir insan diş sektöründe en önemli olay yıllarca tecrübe ettiğim kadarıyla hekime güvenmektir , bu güveni kendisi bana verdi çalışma titizliği ile ve hekimlik konusunda ki tecrübesi ile bu korkumu yendim aynı zamanda klinikte çok güzel bir işletme herkes güler yüzlü ve yardımcı oluyorlar kliniğe gelirseniz dilara hanım ile mutlaka görüşmenizi ve tedavi planınızı ondan almanızı tavsiye ediyorum...
Pınar Ü.
Pınar Ü.
Read More
Doktorumuzdan çok emmnun kaldık .Hasta ilk önce doktorun tavrına, tarzına özellikle de sıcak davranışına bakar. İlk iletişim çok önemlidir hasta için. O sıcaklığı ve yakınlığı bulduğu anda o doktoru hiç bırakmak istemez. Bu Volkan hocamda fazlasıyla var. Hastaya yaklaşımı, kuruduğu iletişimi, sıcakkanlılığı ile birleşince de mükemmel oluyor. Bizim aile olarak olmazsa olmazımızdır. O var oldukça, ağız ve diş sağlığımız için Volkan hocamın kapısını hep çalacağız. Ona hizmetleri ve emekleri için hele o güler yüzü için çok teşekkür ediyoruz. Ağız ve diş sağlığı için tüm kalbimizle Volkan hocamı herkese öneriyoruz. İyi ki sizi tanımışız.
Mehmet A.
Mehmet A.
Read More
Diş taşı temizliği için gittiğim Kliniğe girdiğim an itibariyle sıcak karşılama için teşekkür ederim. Volkan hocanın ilgisi ve işini detaylıca yapışından bilgilendirmesinden çok memnun kaldım, eli çok hafif, diş taşı temizlemesinde yapilirken ve sonrasında çok sızlamalar oluyordu bende. Bu sefer hiç öyle birsey olmadı, sızısız ve acısız bir uygulama oldu. Istanbula geleli çok sıkıntılar çektim diş hekimi konusunda, artık öyle bir derdim kalmadı. Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için. Kesinlikle tavsiye ediyorum pırlanta diş Polikliniğini..
Sushy H.
Sushy H.
Read More
2 adet daha implant takımı başarıyla yapıldı. Diş Hekimi Volkan Hocama bir kez daha teşekkür ederim. Çok rahat ve konforlu bir süreçti benim için. İmplantlarımın rahat takılmasında Volkan Hoca'nın aynı zamanda Çene Cerrahı olması da etki ediyor bana göre. Maltepe bölgesinde gidebileceğiniz en iyi diş kliniği.

Doktorlarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul Maltepe ve Sultanbeyli’de hizmet vermekteyiz.

Hızlı randevu almak için 0216 629 58 27 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sultanbeyli: Hasanpaşa Mh. Fatih Blv. No:33AG, 34920 Sultanbeyli/Istanbul

Telefon: +90 552 177 58 27

Maltepe: Altayçeşme Mh, Efe Boz Sk, Evinpark Ada Sitesi No:11-15 CB, 34843 Maltepe/İstanbul

Telefon: +90 552 882 58 27

Sultanbeyli: Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 21:00

Cumartesi: 10:00 – 19:00

Maltepe  : Çalışma Saatleri:
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 21:00

Cumartesi: 10:00 – 19:00

info@pirlantadis.com

help@pirlantadis.com

© 2016-2024 Pırlanta Dental Clinic.

All rights reserved.